Chalupa Vlčí Hora

Cena: 
sezóna (leden, únor, Velikonoce, červen až září, prosinec) 1800/Kč noc (3 a více nocí ) mimosezóna (březen až květen, říjen, listopad) 1500 (3 a více nocí )

Kapacita: 
7 postelí

Popis: 
Ubytování v klasické roubené chalupě  pod  rozhlednou na Vlčí Hoře (5 km od Krásné Lípy) na samotě u lesa.

V přízemí chalupy je obývací místnost  s krbovými kamny a TV, plně vybavená kuchyňka (lednice, el. sporák, mikrovlnka, varná konvice, nádobí) a koupelna (sprchový kout a WC). V patře je větší ložnice (4 lůžka), malá ložnice (dvoulůžko) a v podkrovním prostoru mezi ložnicemi je posezení a podkrovní lůžko. Maximální kapacita je 7 osob (plus dětské postýlky).

Chalupa je vytápěná ústředním topením (obývací místnost a patro) plus krb a elektrickým podlahovým topením (kuchyň, koupelna). Voda je kvalitní, z vlastní vrtané studny.

K venkovnímu posezení je k dispozici zahradní nábytek a gril.

V léte parkování u chalupy, v zimním období a za velkého mokra je závěr příjezdové cesty k chalupě obtížně sjízdný (parkování 150m od chalupy)

Chalupa je nekuřácká.

Pes 50 Kč/den.

V ceně je zahrnuta spotřeba elektřiny, zapůjčení ložního prádla a závěrečný úklid.

Palivo (dřevo nebo brikety) se platí zvlášť. V zimě pod nulou zhruba 150Kč/den.

Vybíráme zálohu ve výši 25% celkové částky za ubytování. Splatnost zálohy je do 14 dní od přijetí rezervace. Zaplacením zálohy je objednávka ubytování považována za závaznou. Zbytek částky objednatel doplatí při nástupu pobytu podle rozsahu objednávky. Stornopodmínky: Záloha je vratná do 60 dní od data nástupu pobytu. Od 59 dní před datem nástupu se záloha nevrací.

Rezervace: 

+420 736 224 222info@cottage.cz