Ubytování v Českém Švýcarsku a okolí

Katalog ubytování v apartmánech a chalupách v NP České Švýcarsko a v CHKO Lužické Hory. Ubytovací zařízení jsme osobně navštívili, garantujeme aktuálnost. Většina ubytovatelů jsou naši známí z Českého Švýcarska a okolí. Rádi vám také poradíme, kam na výlety, kde dělají dobrou kávu a kam jít s dětmi do bazénu.
 • Botanical Cottage

  Botanical Cottage

  Maringotka na kraji u lese. Komfortní ubytování v přírodě pro samotáře nebo pár. Výhledy vás „nepustí“ na výlet. Ale když se přes les vydáte. Nebudete litovat. Za půl hodinky pěšky jste v Národním parku České Švýcarsko. V maringotce je pohodlná manželská postel, malý kuchyňský kout a voda v barelu. Pro větší vaření využijete nedaleký pension […]Zobrazit »
 • Apartmány Krásná Lípa

  Apartmány Krásná Lípa

  Nově zrekonstruované apartmány se nacházejí v centru Krásné Lípy. Ubytování ve 3 apartmánech pro 2 až 4 osoby. Jeden apartmán má 4 pevná lůžka v jedné ložnici. Druhý apartmán má 1 ložnici s manželskou postelí a rozkládací pohovkou v kuchyni (pro 2 osoby). Apartmány s plně vybavenou kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Třetí apartmán se […]Zobrazit »
 • Apartmán 2 Stará škola

  Apartmán 2 Stará škola

  Apartmány jsme pro Vás vytvořili v nově zrekonstruovaném domě z roku 1868, který se nachází v klidné zóně 10 min pěšky od centra Krásná Lípa, Národního parku České Švýcarsko. V současné době je pro Vás k dispozici apartmán v podkroví (č.3) a v patře (č.2), oba s kapacitou 5 osob. Kapacita: 5 osob Cena: od […]Zobrazit »
 • Apartmán České Švýcarsko

  Apartmán České Švýcarsko

  Cena: 1500 Kč/apartmán/den za 2 osoby (1 noc) 1200 Kč/apartmán/den za 2 osoby (více nocí) 7700 Kč/apartmán/týden za 2 osoby přistýlka (palanda) nebo dětská postýlka 200 Kč/den pes 100 Kč/den poplatek město 20/noc/dospělí Kapacita: 2+2 lůžka (manželská postel s palandami s nebesy) Popis: Nový apartmán v klidné části blízko města Krásná Lípa (20 min. chůze […]Zobrazit »
 • ​Chalupa Krásná Samota

  ​Chalupa Krásná Samota

  Cena: od 700 CZK/osoba/noc Dítě bez nároku na lůžko zdarma Kapacita: 15 lůžek, Apartmán 1 (max.8 osob),  ložnice  6 lůžek (2x manželské futony, 2x jednolůžkové futony), 2x přistýlka (gauč) v obývacím pokoji Pokoj 2 (max. 3 osoby), obývací místnost (1x dvojlůžko, 1x jednolůžko) Apartmán 3 (max.7 osob), ložnice ( 1x manželský futon , 3x jednolůžkový futon),  […]Zobrazit »
 • Chalupa Bohemian COTTAGE

  Chalupa Bohemian COTTAGE

  Ubytování až pro 17 osob. 4 samostatné apartmány s kuchyňkou, obývací místností, ložnicí a koupelnou a . Velká zahrada. Wellness. Koupací jezírko.Zobrazit »
 • Dům U rybníčku

  Dům U rybníčku

  Cena: od 6900 Kč/ den cena zahrnuje celý objekt včetně energií, dřeva, lůžkovin, poplatků Kapacita: 15 lůžek (2,2,2,3,3,3) Popis: Rekonstruovaný domek u rybníčku se  nachází se poblíž městského parku v Krásné Lípě. Do centra je to cestou okolo rybníku Cimrák cca 5 min. Kousek od domku (2 min) je sportovní areál  pro tenis, minigolf, dětské hříště, horolezecká stěna a občerstvení. Ke koupání vám poslouží přírodní rybníček a bázen.Zobrazit »
 • Privát na náměstí Krásná Lípa II

  Privát na náměstí Krásná Lípa II

  Cena: od 450 os/den Kapacita: 4 lůžka (2+1+1) Popis: Privát Na náměstí II. najdete v prvním patře historického domu na Křinickém náměstí v Krásné Lípě. V přízemí domu je Chodská pekárna, takže o čerstvé koblížky a  rohlíky bude do postele postaráno.  Snídani možno přiobjednat za 60 Kč. Privát je rozdělen na samostatnou ložnici  (manželská postel […]Zobrazit »
 • Chata U rybníčku

  Chata U rybníčku

  Rezervace přes email info@ubytovani-ceskesvycarsko.czZobrazit »
 • Privát Krásná Lípa Na náměstí

  Privát Krásná Lípa Na náměstí

  Rezervace přes email info@ubytovani-ceskesvycarsko.czZobrazit »
 • Apartmány Roubenka

  Apartmány Roubenka

  Cena: od 500 Kč osoba / noc, „prodloužený víkend“ (čtyři noci) 450 Kč osoba/noc Kapacita: 3x 4 lůžkové apartmány Popis: Stylová roubená chalupa na okraji Krásné Lípy (cca 1 km od centra),  v roce 2013 byly vytvořeny dva apartmány o 4 lůžkách s možností přistýlky nebo dětské postýlky. 2  lůžka jsou v samostatné ložničce přímo pod […]Zobrazit »